Український портал практики Європейського суду з прав людини


 
  Про нас
Про проект
Про журнал
Базові документи
Повні тексти рішень
Ухвали щодо прийнятності
Справи щодо України
Комюніке
Рішення за статтями Конвенції
Дослідження, коментарі
Інформаційно-довідкові матеріали
Анонс 
Корисні посилання

Журнал
  №: Рік:

Пошук

Інтернет-підтримка: 
ТОВ "Інтерактивні Системи"
Репетитор англійської мови
Петропавлівська Борщагівка.
Англійська для школярів.
 


Стаття з журналу № 1'1999

Назва
 
Перша річна сесія Європейського суду з прав людини. Комюніке секретаря Європейського суду з прав людини
(Premiиre session de l'annйe pour la Cour europйenne des Droits de l'Homme. Communiquй du greffier de la Cour europйenne des Droits de l'Homme)
 
Зміст
 

76
4.2.1998

Комюніке секретаря Європейського суду з прав людини

ПЕРША РІЧНА СЕСІЯ
ЄВРОПЕЙСЬКОГО СУДУ З ПРАВ ЛЮДИНИ


Останні дев'ять місяців для нинішнього Суду

На церемонії 29 січня 1998 року, що позначила відкриття першої річної сесії Суду, заступник голови пан Рудольф Бернхардт (Rudolf Bernhardt), який заміщав голову Суду пана Рольфа Рюссдаля (Rolv Ryssdal), виголосив перед послами, членами парламентських делегацій та вищими посадовими особами, що представляють національні судові органи, традиційну промову.

Заступник голови наголосив на особливому характері, що його набуває цього року церемонія — остання як така для нинішнього Суду, місце якого заступить 1 листопада 1998 року новий постійний Європейський суд з прав людини.

Він запевнив, що впродовж дев'яти останніх для Суду місяців Суд докладе особливих зусиль для скорочення обсягу справ, які є в провадженні і кількість яких у грудні 1997 року (110 справ) вже є нижчою порівняно з відповідною кількістю станом на кінець 1996 року (145 справ). У 1997 році Суд постановив 106 рішень — порівняно з 72 в 1996 році.

Організація діяльності Суду

Заступник голови окреслив коло заходів Суду, ухвалених на його 100-й пленарній сесії з адміністративних питань у листопаді 1997 року. Ці заходи полягають у тому, щоб: продовжити на один день тривалість сесій, що проводяться раз на місяць, — зараз у понеділок та вівторок наступного тижня; організувати у липні додаткову сесію редакційних комісій та пришвидшити жовтневу сесію для того, щоб мати змогу підготувати рішення для їх проголошення до кінця місяця. Крім того, відбіркова комісія зможе у разі потреби зібратися до 31 жовтня, щоб винести ухвали щодо заяв, які можуть бути подані й в останню хвилину, відповідно до Протоколу № 9 Конвенції.

Суд має на меті залишити, наскільки це можливо, своєму правонаступникові якнайменше справ, які є в провадженні; справді, відповідно до перехідних положень, усі справи, щодо яких іще здійснюватиметься провадження на момент набуття чинності Протоколом №11, яким засновується новий Суд, автоматично передаються до Великої палати нового Суду в складі сімнадцяти суддів.

На думку заступника голови, перед новим Судом постане величезне завдання — передовсім з огляду на сподівання, які на нього покладаються. Він також висловив побажання, щоб новий Суд розглядав себе як спадкоємця того важливого досвіду судової практики, який було напрацьовано нинішнім Судом упродовж майже сорока років.

Текст промови заступника голови можна отримати у секретаря Суду; доступ до нього також є на сайті Європейського суду в Інтернеті (www.dhcour.coe.fr).

  

Голосування

Будь-ласка оцініть корисність матеріалу для правничої практики в Україні:
 
Ваша оцінка: дуже корисний
корисний
частково корисний
не корисний
Ваше ім'я:
Коментарі:

 

Усі права на матеріали, розміщені на «Українському порталі Європейського суду з прав людини», охороняються згідно із законодавством України. При цитуванні та використанні будь-яких матеріалів посилання на «Український портал Європейського суду з прав людини» обов`язкове. При цитуванні та використанні в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на «Український портал Європейського суду з прав людини» обов`язкове. Републікація будь-яких матеріалів «Українського порталу Європейського суду з прав людини» можлива тільки за письмовою згодою Всеукраїнського благодійного фонду «Українська Правнича Фундація».

 Copyright © 2003-2024 Українська Правнича Фундація     http://www.eurocourt.in.ua