Український портал практики Європейського суду з прав людини


 
  Про нас
Про проект
Про журнал
Базові документи
Повні тексти рішень
Ухвали щодо прийнятності
Справи щодо України
Комюніке
Рішення за статтями Конвенції
Дослідження, коментарі
Інформаційно-довідкові матеріали
Анонс 
Корисні посилання

Журнал
  №: Рік:

Пошук

Інтернет-підтримка: 
ТОВ "Інтерактивні Системи"
Репетитор англійської мови
Петропавлівська Борщагівка.
Англійська для школярів.
 


Стаття з журналу № 1'1999

Назва
 
Новий Європейський суд з прав людини обрав свого голову, заступників голови і голів палат
(La nouvelle Cour européenne des Droits de l'Homme élit ses président, vice-présidents et présidents de Chambre)
 
Зміст
 

515
27.7.98

НОВИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД
З ПРАВ ЛЮДИНИ ОБРАВ СВОГО ГОЛОВУ,
ЗАСТУПНИКІВ ГОЛОВИ І ГОЛІВ ПАЛАТ

У п'ятницю 24 липня 1998 року новий Європейський суд з прав людини, який має розпочати свою діяльність 1 листопада цього року, обрав своїм головою пана Люціуса Вільдхабера (Luzius Wildhaber), суддю від Швейцарії, заступників голови — пані Елізабет Палм (Elisabeth Palm), суддю від Швеції, і пана Крістоса Розакіса (Christos Rozakis), суддю від Греції, а також голів палат пана Ніколаса Братца (Nicolas Bratza) і пана Матті Пеллонпаа (Matti Pellonpдд), відповідно суддів від Великої Британії та Фінляндії. Їхні мандати наберуть чинності з 1 листопада.

Пан Вільдхабер, 1937 року народження, вивчав право в Бальському та Яльському університетах. 1977 року йому було надано звання професора Бальського університету. Від 1992-го до 1994 року був ректором цього університету. Від 1975-го до 1988 року працював суддею Конституційного суду Князівства Ліхтенштейн, а від 1989-го до 1994 року — суддею адміністративного суду Міжамериканського банку розвитку. У 1991 році його було обрано суддею Європейського суду з прав людини.

Пані Палм, 1936 року народження, вивчала право в університеті міста Уппсал. 1972 року її було обрано суддею адміністративного апеляційного суду. У 1978 році стала постійним заступником секретаря в Міністерстві у справах місцевого самоврядування, а від 1979-го до 1982 року — заступником Державного секретаря. 1983 року її було обрано суддею Вищого адміністративного суду, а 1996 року — головою адміністративного апеляційного суду міста Гетеборга. Вона є також членом адміністративного суду Організації економічного співробітництва і розвитку. Із 1988 року є суддею Європейського суду з прав людини.

Пан Розакіс, 1941 року народження, вивчав право в Афінах, у Лондоні та в Іллінойському університеті. Від 1975-го до 1985 року був професором університету «Пантеон» в Афінах (1975—1985 рр.). Нині він є професором міжнародного права Афінського університету. Член Європейської комісії з прав людини від 1987 року.

Пан Братца, 1945 року народження, вивчав право в Оксфордському університеті. Після вступу до колегії адвокатів його було призначено помічником Королівського радника, а потім — Королівським радником. У 1993 році його було обрано старійшиною Лінкольнівської школи підготовки баристерів у Лондоні і тимчасовим суддею-протоколістом Суду Корони. Член Європейської комісії з прав людини з 1993 року, нині — заступник голови палати Комісії.

Пан Пеллонпаа, 1950 року народження, вивчав право у Гельсінському університеті й на цей час є професором права цього університету. Член судової колегії Комісії з питань відшкодування Організації Об'єднаних Націй, нещодавно був обраний позаштатним суддею Вищого адміністративного суду Фінляндії. Член Європейської комісії з прав людини з 1990 року, нині голова палати Комісії.

По додаткові дані щодо біографій прохання звертатися до секретаря нинішнього Суду або до секретаря Європейської комісії з прав людини.

  

Голосування

Будь-ласка оцініть корисність матеріалу для правничої практики в Україні:
 
Ваша оцінка: дуже корисний
корисний
частково корисний
не корисний
Ваше ім'я:
Коментарі:

 

Усі права на матеріали, розміщені на «Українському порталі Європейського суду з прав людини», охороняються згідно із законодавством України. При цитуванні та використанні будь-яких матеріалів посилання на «Український портал Європейського суду з прав людини» обов`язкове. При цитуванні та використанні в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на «Український портал Європейського суду з прав людини» обов`язкове. Републікація будь-яких матеріалів «Українського порталу Європейського суду з прав людини» можлива тільки за письмовою згодою Всеукраїнського благодійного фонду «Українська Правнича Фундація».

 Copyright © 2003-2024 Українська Правнича Фундація     http://www.eurocourt.in.ua