Український портал практики Європейського суду з прав людини


 
  Про нас
Про проект
Про журнал
Базові документи
Повні тексти рішень
Ухвали щодо прийнятності
Справи щодо України
Комюніке
Рішення за статтями Конвенції
Дослідження, коментарі
Інформаційно-довідкові матеріали
Анонс 
Корисні посилання

Журнал
  №: Рік:

Пошук

Інтернет-підтримка: 
ТОВ "Інтерактивні Системи"
Репетитор англійської мови
Петропавлівська Борщагівка.
Англійська для школярів.
 


Стаття з журналу № 1'1999

Назва
 
Новий Європейський суд з прав людини обрав секретаря Суду та заступників секретаря Суду
(The New European Court of Human Rights Elects its Registrar and Deputy Registrars)
 
Зміст
 

631
23.9.1998

НОВИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД
З ПРАВ ЛЮДИНИ ОБРАВ СЕКРЕТАРЯ СУДУ
ТА ЗАСТУПНИКІВ СЕКРЕТАРЯ СУДУ

19 вересня 1998 року новообрані судді нового Європейського суду з прав людини, який починає свою роботу з 1 листопада 1998 року, обрали пана Мішеля де Салвія (Michele de Salvia) на посаду секретаря Суду, а пана Пола Махоуні (Paul Mahoney) та пані Мод Буквікйо-де Боєр (Maud Buquicchio-de Boer) на посади заступників секретаря Суду.

Пан де Салвія (італієць) народився 1940 року, отримав освіту у Міланському державному університеті, де здобув ступінь доктора права, та в Страсбурзькому інституті політичних студій. Свою діяльність у Раді Європи почав 1965 року як член секретаріату Європейської комісії з прав людини. У 1973 році його було призначено на посаду старшого радника з правових питань, а в 1986 році — на посаду керівника відділу. Від 1990-го до 1992 року працював секретарем Першої палати Комісії. У 1992 році його призначено на посаду заступника секретаря Комісії, а в 1997 році — на посаду секретаря Комісії.

Пан Махоуні (англієць) народився 1946 року, здобув юридичну освіту в Мертон-коледжі міста Оксфорда (магістр гуманітарних наук) та в коледжі Лондонського університету (магістр права). Від 1972-го до 1973 року працював баристером у Лондоні. Свою діяльність у Раді Європи почав 1974 року як член канцелярії Європейського суду з прав людини. У 1988 році тимчасово перебував на посаді професора в галузі прав людини Саскачеванського університету міста Саскатун, Канада. Від 1990-го до 1993 року працював на посаді керівника відділу кадрів Ради Європи. У 1995 році його обрано на посаду заступника секретаря нинішнього Європейського суду з прав людини.

Пані Буквікйо-де Боєр (голландка) народилася 1944 року, здобула освіту в Лейденському університеті. Від 1969 до 1972 року працювала в секретаріаті Європейської комісії з прав людини. Від 1972-го до 1977 року — в секретаріаті Генерального секретаря Ради Європи. 1990 року її призначено на посаду керівника відділу секретаріату Європейської комісії з прав людини, а в 1992 році — секретарем до Першої палати Комісії.

П'ятирічний строк їхнього перебування на посаді починається з 1 листопада 1998 року.

***

Секретаря Суду пана Герберта Пецольда (Herbert Petzold), строк перебування якого на посаді спливає 31 жовтня 1998 року і який у зв'язку з віком не бере участі в цих виборах, було запрошено і далі надавати допомогу на перших стадіях роботи Суду в ролі спеціального радника голови Суду, зокрема сприяти встановленню та зміцненню зв'язків із верховними та конституційними судами держав-членів, неєвропейських держав та з іншими міжнародними судами.

Детальніші біографічні дані можна отримати в канцелярії нинішнього Суду або в секретаріаті Європейської комісії з прав людини.

  

Голосування

Будь-ласка оцініть корисність матеріалу для правничої практики в Україні:
 
Ваша оцінка: дуже корисний
корисний
частково корисний
не корисний
Ваше ім'я:
Коментарі:

 

Усі права на матеріали, розміщені на «Українському порталі Європейського суду з прав людини», охороняються згідно із законодавством України. При цитуванні та використанні будь-яких матеріалів посилання на «Український портал Європейського суду з прав людини» обов`язкове. При цитуванні та використанні в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на «Український портал Європейського суду з прав людини» обов`язкове. Републікація будь-яких матеріалів «Українського порталу Європейського суду з прав людини» можлива тільки за письмовою згодою Всеукраїнського благодійного фонду «Українська Правнича Фундація».

 Copyright © 2003-2024 Українська Правнича Фундація     http://www.eurocourt.in.ua